1

O firmie

Jesteśmy producentem obuwia dla dzieci i młodzieży.


"Pasja, dbałość o szczegóły oraz ciągle dążenie do doskonałości" - to zasady, które wskazywały kierunek rozwoju firmy "Ani-But" od samego początku. Pierwsze buciki dla największych odkrywców na świecie powstały w 1992 roku z inicjatywy Ireny i Zygmunta Kluzy. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne wzornictwo pozwoliły na stworzenie różnorodnej kolekcji na cztery pory roku.

Specjalna seria obuwia profilaktyczno-zdrowotnego zawierająca wszystkie cechy zdrowych bucików (zastosowanie najlepszych materiałów, usztywniony zapiętek oraz wyprofilowana wkładka) została dodatkowo wyposażona w podeszwy z obcasem Thomasa. Buciki te adresowane są dla wszystkich dzieci u których wskazana jest dodatkowa czujność przy rozwoju układu ruchu (problemy z koślawością kolan, płaskostopiem). Wzory Maxel, Filek, Nodi, Dani idealnie nadają się do wkładek ortopedycznych.

Od wielu lat staramy się wraz ze zgranym zespołem współpracowników w rodzinnej atmosferze troszczyć się o to co najcenniejsze dla każdego rodzica - ZDROWY ROZWÓJ DZIECKA.

2

Sklep

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego sklepu firmowego w Woli Filipowskiej gdzie w miłej oraz profesjonalnej atmosferze pomożemy dobrać dla Państwa pociech najlepsze buty.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00 oraz w soboty od 9:00-13:00 chętnie pomożemy w wybraniu odpowiedniego obuwia. Realizujemy płatność gotówką.

Dla Państwa wygody wysyłamy nasze produkty za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz kuriera. W celu zamówienia prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego (znajdującego się w zakładce kontakt). Wszystkie pozostałe informację uzyskają Państwo w mail-u zwrotnym.

Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych. Szczegółowe informacje na temat oferty handlowej uzyskają Państwo po kontakcie telefonicznym.

Wszelkie pytania rozwiejemy po kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Dane kontaktowe

Zakład Produkcji Obuwia "Ani-But"

Wola Filipowska 596
32-065 Krzeszowice
Tel/fax (12) 283-73-06
e-mail: kontakt@anibut.pl


Numer konta:
56 8612 0003 0000 0014 3390 0001

Wyślij wiadomość